ربات های افزایش بازدید و افزایش ممبر تلگرام

ربات-افزایش-بازدید-تلگرام

در این مطلب قصد داریم در مورد افزایش بازدید تلگرام و افزایش ممبر تلگرام که تعیین کننده اعتبار و محبوبیت هر کانال تلگرامی است صحبت کنیم.

پیام‌رسان تلگرام به عنوان پرمخاطب‌ترین مسنجر بین ایرانیان است و در عین حال یکی از امن‌ترین پیام‌رسان‌های جهان است؛ تلگرام دلیل برخورداری از قابلیت‌های ویژه‌ای مانند ربات، کانال، سوپر گروه و  اوپن سورس بودن، جایگاه خاصی در بین صاحبان کسب‌وکارها دارد. در واقع هر فرد می‌تواند با به راحتی یک کانال تلگرامی برای پیش‌برد شغل و فعالیت خود راه‌اندازی کند.

موفقیت هر کانال تلگرامی با دو مؤلفه اصلی تعریف می‌شود، این دو مؤلفه عبارتند از: تعداد ممبرها و تعداد بازدیدهای پست‌های آن کانال. در واقع با افزایش ممبر و افزایش بازدید تلگرام میزان درآمدزایی آن کانال نیز افزایش پیدا خواهد کرد. خاطر نشان می‌کنیم که این دو فاکتور باید با هم تناسب داشته باشند زیرا در غیر این صورت بعد از گذشت مدت زمانی ممکن است تعدادی از ممبرها، کانال شما را ترک کنند.

افزایش ممبر تلگرام

افزایش-ممبر-تلگرام

برای افزایش ممبرهای تلگرام راه‌های متعددی وجود دارد، که برخی از آن‌ها رایگان هستند و برخی دیگر نیاز به صرف هزینه خواهد داشت.

در ابتدا لازم است بدانیم که به طور کلی ممبرهای تلگرام، دو نوع هستند: ممبر فیک تلگرام و ممبر واقعی تلگرام؛ ممبر واقعی همان‌طور که از نامش مشخص است، کاربرهایی واقعی هستند که می‌توانند با کانال تعامل کنند؛ ممبر فیک نیز ممبرهایی غیرواقعی هستند که امکان تعامل ندارند و به وسیله ربات‌های افزایش ممبر تلگرام ساخته می‌شوند.

هرچند ممبر واقعی اولویت اصلی برای ایجاد درآمدزایی و فروش است، اما گاهی اوقات نیز ممبر های فیک مفید خواهند بود.

راه‌های افزایش ممبر واقعی تلگرام

 • تبلیغات تلگرامی
 • کانال اسپانسری
 • تولید محتوا
 • اد اجباری: از معایب این روش ریزش سریع اعضای اضافه شده در مدت زمان کوتاهی بعد از اد شدن است.
 • پاپ آپ: در این روش نیز همانند اد اجباری با ریزش ممبرهای اضافه شده مواجه خواهیم شد.
 • پوش نوتیفیکیشن
 • ارسال پیام انبوه تلگرام
 • خرید ممبر پروکسی: در این روش از اسپانسرشیپ‌ پروکسی‌های تلگرامی برای افزایش ممبر فیک استفاده می‌شود. در این شیوه لازم است بعد از انتخاب پروکسی مورد نظر و پرداخت مبلغ مشخص شده، به عنوان اسپانسر پروکسی در بالاترین قسمت صفحه چت کاربران نمایش داده می‌شود و ممبرهایی کاملاً واقعی به کانال شما اضافه می‌شوند.

روش‌های افزایش ممبر فیک تلگرام

روش های افزایش ممبر تلگرام

از روش‌های مختلف افزایش ممبر فیک تلگرام می‌توان به روش‌های خرید ممبر فیک و استفاده از ربات‌های افزایش ممبر تلگرام اشاره کرد.

خرید ممبر فیک

در این روش با پرداخت مبلغی مشخص می‌توانید به دلخواه خود اکانت‌های فیک را به کانال اضافه کنید، البته این امر در تعداد بازدید پست‌های کانال هیچ تأثیری نخواهد داشت اما به هر حال تا اندازه‌ای باعث افزایش اعتبار کانال مخصوصاً برای کاربران تازه‌وارد است؛ پیشنهاد می‌شود که از این روش در ابتدای کار و برای داشتن شروعی قدرتمند استفاده کنید.

استفاده از ربات‌های افزایش ممبر تلگرام

اصلی‌ترین روش افزایش ممبر فیک تلگرام ، استفاده از ربات‌های افزایش ممبر تلگرام است؛ روش کار این ربات‌ها به این صورت است که اکانت‌های فیک و ساختگی رابه کانال اضافه می‌کنند؛ مزیت این روش در مقایسه با روش‌هایی مانند اد اجباری و پاپ آپ که با ریزش سریع تعداد ممبرها همراه هستند، این است که نرخ ریزش پایین‌تر است و به همین دلیل برای ظاهرسازی پیج به عنوان یکی از بهترین روش‌ها شناخته می‌شود.

البته با توجه به عدم فعالیت ممبرهایی که از طریق ربات‌های افزایش ممبر به کانال شما اضافه شده‌اند، شما هیچ بازدید یا خریدی به ازای آن‌ها نخواهید داشت. بنابراین اگر به دنبال جلب اعتماد کاربران هستید پیشنهاد می‌شود که در این شیوه شما با رعایت نسبت بین ممبرهای واقعی و فیک، به ازای میزان ممبر واقعی، تعدادی ممبر فیک نیز به کانال خود اضافه کنید تا با ایجاد ظاهری معتبرتر، کانال شما را برای کاربر مورد پسندتر نماید.

برای استفاده از ربات‌های افزایش ممبر تلگرام می‌توانید به سایت‌ها و شرکت‌هایی که این خدمات را ارائه می‌دهند مراجعه کنید  وربات مورد نظر خود را سفارش دهید.

نحوه استفاده از ربات افزایش ممبر تلگرام: بعد از وارد شدن به ربات و کلیک بر روی گزینه استارت، ربات گزینه‌هایی را به شما پیشنهاد می‌دهد که می‌توانید از میان آن‌ها گزینه خرید ممبر تلگرام را انتخاب کنید. با توجه به تعداد ممبرهای درخواستی قیمت خاصی برای این خدمت تعیین شده است که شما می‌توانید با توجه به بودجه‌ای که برای این کار در نظر گرفته‌اید گزینه دلخواه را انتخاب نمایید.

سپس لینکی به شما داده می‌شود که از طریق آن می‌توانید سفارش خود را پرداخت نمایید؛ بعد از این‌که چند ساعت از واریز مبلغ گذشت، طرح و خدمت انتخابی برروی کانال شما اعمال خواهد شد.

افزایش بازدید تلگرم

بازدید پست‌ها یکی از راه‌های جلب اعتماد افراد است زیرا وقتی بازدید یک پست‌های کانال شما بالا باشد، این حس را القا می‌کند که کانال شما از محبوبیت زیادی برخوردار است و افراد زیادی به آن اعتماد دارند.

بنابراین سین پست تلگرام (بازدید پست‌های تلگرام)، یکی از مهم‌ترین رکن‌های رونق بخشیدن به کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی است که ارتباط مستقیم با ممبرهای واقعی آن کانال دارد به طوری که افزایش اعضای واقعی یک کانال، به همان نسبت منجر به افزایش بازدید تلگرام خواهد شد.

اما جالب است بدانید که علاوه بر تعداد ممبرهای واقعی که در افزایش بازدید تلگرام مؤثر هستند، روش‌های دیگری نیز برای بالا بردن سین پست تلگرام وجود دارد:

 • افزایش بازدید پست‌های تلگرام با فوروارد کردن آن پست‌ها به کانال‌ها و گروه‌های دیگر
 • استفاده از ربات‌های افزایش بازدید تلگرام

در ادامه بیش‌تر با این روش‌ها آشنا می‌شویم.

افزایش بازدید تلگرام با استفاده از فوروارد پست‌ها

روش فوروارد پست‌ها به دو نوع رایگان و غیر رایگان تقسیم می‌شود. در نوع غیر رایگان، در ازای پرداخت هزینه‌ای، کانال‌های پربازدید پست‌های شما را به عنوان تبلیغات در کانال خود درج می‌کنند تا منجر به افزایش بازدید تلگرام شما شود.

در نوع رایگان، شما باید تعدادی سوپر گروه را که ربات ضد لینک نداشته باشند پیدا کنید و به صورت دستی، پست‌های خود را به صورت مستمر و مکرر به آن سوپر گروه‌ها فوروارد کنید تا هرچه بیش‌تر سین شوند.

جالب است بدانید که ربات‌های فوروارد تلگرام نیز وجود دارند که می‌توانید آن‌ها بر روی سرور یا سیستم شخصی خود نصب کنید و سپس لیست گروههای هدف را به ربات بدهید تا به صورت خودکار، پست‌های شما را به آن گروه‌ها فوروارد کند.

از معایب روش فوروارد کردن پست برای افزایش بازدید تلگرام علاوه بر صرف زمان زیاد، بازدهی پایین و عدم دقیق بودن سین‌های درخواستی است. بنابراین اگر می‌خواهید تعداد سین‌های پست‌های خود را تحت کنترل داشته باشید، به احتمال زیاد این روش برای شما چندان مناسب نخواهد بود.

افزایش بازدید تلگرام با استفاده از ربات‌های بازدیدگیر (سینر)

حرفه‌ای‌ترین شیوه افزایش بازدید تلگرام، استفاده از ربات‌های بازدیدگیر (ویوگیر- سین‌زن) است. این ربات‌ها بعد از دریافت پست شما و تعداد بازدید درخواستی، بدون نیاز به مدیریت شما، به صورت خودکار سفارشات را انجام می‌دهند.

برای استفاده از ربات‌های افزایش بازدید تلگرام تنها نیاز به یک پروکسی لیست دارید و از این طریق می‌توانید روی هر لیست که مد نظر شما باشد بازدید فیک ارسال کنید. بازدیدهای ارسالی از طریق ربات‌های سینر دائمی هستند و تفاوتی با بازدیدهای معمولی ندارند و به همین دلیل کاربر کانال به هیچ‌عنوان متوجه فیک بودن تعداد بازدیدها نخواهد بود.

ربات‌های مختلفی برای افزایش بازدید تلگرام وجود دارند که اکثر آن‌ها قابلیت ارسال سین خودکار، سین تأخیری و سین زمان‌دار را دارند، به همین دلیل استفاده از ربات‌های افزایش بازدید تلگرام برای مدیران حرفه‌ای و پرمشغله گزینه بسیار مناسب و کاربردی به شمار می‌آیند.

در میان ربات‌های سینر متنوعی که در حال حاضر وجود دارند، متأسفانه برخی از آن‌ها ممکن است از کار بیفتند و یا از پشتیبانی مطلوبی برخوردار نباشند، به همین دلیل لازم است که در انتخاب آن‌ها دقت کنید و قبل از انتخاب اطلاعات جامعی در این مورد به دست آورید.

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

  INIBOTS تیمی خلاق و پویا در زمینه ی ارائه ی خدمات شبکه های اجتماعی میباشد که با تحقیقات مستمر بر روی شبکه های اجتماعی جدید ترین و متنوع ترین سرویس ها و خدمات شبکه های اجتماعی را به کاربران ارائه میکند.

  خبرنامه ما

  به منظور عضویت در خبر نامه ، ایمیل خود را در زیر وارد نمایید.

  آخرین دیدگاه‌ها

   بایگانی‌ها